Murata Electronics North America I21L01250S04
I21L01250S04 picture photo
Mfg. Part Number
I21L01250S04
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
I21L01250S04.pdf
Availability of I21L01250S04
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
I21L01250S04 Order Process
Ship out your order
Specifications of I21L01250S04
Internal Part NumberEIS-I21L01250S04
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship I21L01250S04 today.
SeriesI21L012
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-I21L01250S04
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksI21L01, I21L01250S04 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
I21L01250S04 Details Description
Related parts for I21L01250S04
IC BUFF/DVR TRI-ST 16BIT 48TSSOP datasheet.pdf
CABLE PATCH CAT6 YELLOW 25' datasheet.pdf
TRANS PNP 25V 0.8A TO-92 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 27NH 120MA 3.5 OHM SMD datasheet.pdf