FFF ICD040GVP163D-15
ICD040GVP163D-15 picture photo
Mfg. Part Number
ICD040GVP163D-15
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
QSFP+AOC+QSFP QDUAL 15M
Datasheet Download
ICD040GVP163D-15.pdf
Availability of ICD040GVP163D-15
QUANTITY
ICD040GVP163D-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of ICD040GVP163D-15
Internal Part NumberEIS-ICD040GVP163D-15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ICD040GVP163D-15
Related LinksICD040GV, ICD040GVP163D-15 Datasheet, FFF Distributor
ICD040GVP163D-15 Details Description
Related parts for ICD040GVP163D-15
SENSOR CURRENT HALL 30A DC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES 562K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug for Male Contacts 15 Position Panel Mount Crimp datasheet.pdf
LED XLAMP WHITE 2SMD datasheet.pdf
CONN HEADER R/A GOLD 16POS datasheet.pdf
RES 26.1K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
OSC PROG 8NS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf
PLUG INLINE 10PIN SLD CUP datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM PWM 12VDC datasheet.pdf