Sensata Technologies/Airpax IDGNF6-36550-20
IDGNF6-36550-20 picture photo
Mfg. Part Number
IDGNF6-36550-20
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IDGNF6-36550-20.pdf
Availability of IDGNF6-36550-20
QUANTITY
IDGNF6-36550-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of IDGNF6-36550-20
Internal Part NumberEIS-IDGNF6-36550-20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IDGNF6-36550-20
Related LinksIDGNF6-, IDGNF6-36550-20 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IDGNF6-36550-20 Details Description
Related parts for IDGNF6-36550-20
OSC XO 50.000MHZ TTL SMD datasheet.pdf
IC CTRLR LCD BACK LT INV 20SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156 EXTEND datasheet.pdf
FILTER SNAP-IN W/CHOKE MED 1A datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 20W datasheet.pdf
RES 0.232 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 1M OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
MINITEK datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRGHT SKT datasheet.pdf