Sensata Technologies/Airpax IEG21-1REC5-35399-15-V
IEG21-1REC5-35399-15-V picture photo
Mfg. Part Number
IEG21-1REC5-35399-15-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEG21-1REC5-35399-15-V.pdf
Availability of IEG21-1REC5-35399-15-V
QUANTITY
IEG21-1REC5-35399-15-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEG21-1REC5-35399-15-V
Internal Part NumberEIS-IEG21-1REC5-35399-15-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEG21-1REC5-35399-15-V
Related LinksIEG21-1REC5, IEG21-1REC5-35399-15-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEG21-1REC5-35399-15-V Details Description
Related parts for IEG21-1REC5-35399-15-V
SCREW FOR MNT PC BOARD 1=100 datasheet.pdf
IC REG BCK 1.5V 0.6A SYNC TSOT23 datasheet.pdf
CONN HEADER 26POS .100" DUAL TIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC ADAPTV EQ VID OVER UTP 16SSOP datasheet.pdf
CAP CER 56PF 100V 5% BP 1206 datasheet.pdf
RES 18K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 22PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 5.4A 19 MOHM SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf