Sensata Technologies/Airpax IEG6-40135-50-V
IEG6-40135-50-V picture photo
Mfg. Part Number
IEG6-40135-50-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A
Datasheet Download
IEG6-40135-50-V.pdf
Availability of IEG6-40135-50-V
QUANTITY
IEG6-40135-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEG6-40135-50-V
Internal Part NumberEIS-IEG6-40135-50-V
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEG6-40135-50-V
Related LinksIEG6-40, IEG6-40135-50-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEG6-40135-50-V Details Description
Related parts for IEG6-40135-50-V
IC NVSRAM 4MBIT 70NS 72SIMM datasheet.pdf
IC MUX LCD DVR 9CH 3.3V 48TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V X7R 1206 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 120TQFP datasheet.pdf
RES SMD 953K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 75W datasheet.pdf
RES 3 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
INSERT FEMALE 3+2POS+1GND SCREW datasheet.pdf
CONN HDR 33POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
IC OSC SINGLE TIMER 3MHZ 8-SOIC datasheet.pdf