Sensata Technologies/Airpax IEGF6-32347-50-V
IEGF6-32347-50-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGF6-32347-50-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEGF6-32347-50-V.pdf
Availability of IEGF6-32347-50-V
QUANTITY
IEGF6-32347-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGF6-32347-50-V
Internal Part NumberEIS-IEGF6-32347-50-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGF6-32347-50-V
Related LinksIEGF6-32, IEGF6-32347-50-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGF6-32347-50-V Details Description
Related parts for IEGF6-32347-50-V
IC REG LDO 3.3V 0.15A 5DSBGA datasheet.pdf
SPEAKER ALNICO 8OHM .25W 57MM RN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 6POS STRGHT PINS datasheet.pdf
LATCH HANDLE LOCKING 1 POINT TEE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
RES 113 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf