Sensata Technologies/Airpax IEGF6-35459-25-V
IEGF6-35459-25-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGF6-35459-25-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEGF6-35459-25-V.pdf
Availability of IEGF6-35459-25-V
QUANTITY
IEGF6-35459-25-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGF6-35459-25-V
Internal Part NumberEIS-IEGF6-35459-25-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGF6-35459-25-V
Related LinksIEGF6-35, IEGF6-35459-25-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGF6-35459-25-V Details Description
Related parts for IEGF6-35459-25-V
CONN HEADER 20POS .100 RT/A SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TRANS NPN DARL 50V 1A TO-92 datasheet.pdf
TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI6 datasheet.pdf
CONN RECEPT 8POS T/H TIN TAB datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 20-SOIC datasheet.pdf
SWITCH ROTARY DIP 10POS 24V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
RES 45.9K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf