Sensata Technologies/Airpax IEGH21-33696-30-V
IEGH21-33696-30-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGH21-33696-30-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IEGH21-33696-30-V.pdf
Availability of IEGH21-33696-30-V
QUANTITY
IEGH21-33696-30-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGH21-33696-30-V
Internal Part NumberEIS-IEGH21-33696-30-V
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGH21-33696-30-V
Related LinksIEGH21-3, IEGH21-33696-30-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGH21-33696-30-V Details Description
Related parts for IEGH21-33696-30-V
BATTERY PACK NIMH 4.8V 3000 MAH datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 30A D2PAK datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO204AC datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 75 OHM 8SIP datasheet.pdf
SUSPENSION ELBOW COUPLING SYS 50 datasheet.pdf
Connector Socket 22 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK datasheet.pdf
CABLE TIE MOUNT #6 SCREW datasheet.pdf
LED COB WHT 9MM 2700K 95CRI datasheet.pdf
CABLE HDMI/A MALE-DVI-D 10METERS datasheet.pdf
CAP CER 3PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf