Sensata Technologies/Airpax IEGHF66-32425-25-V
IEGHF66-32425-25-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGHF66-32425-25-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 25A
Datasheet Download
IEGHF66-32425-25-V.pdf
Availability of IEGHF66-32425-25-V
QUANTITY
IEGHF66-32425-25-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGHF66-32425-25-V
Internal Part NumberEIS-IEGHF66-32425-25-V
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGHF66-32425-25-V
Related LinksIEGHF66-3, IEGHF66-32425-25-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGHF66-32425-25-V Details Description
Related parts for IEGHF66-32425-25-V
IC PROGRAM 4.000V RESET SOT23-5 datasheet.pdf
IC MONITOR TRPL SPPLY PREC 8MSOP datasheet.pdf
RES SMD 232 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
INDICATOR 24V 6MM PROMINENT YEL datasheet.pdf
DISPLAY 7SEGMENT HER CA 0.56" datasheet.pdf
LED PNL IND 8MM GRN 6V SNAP-FIT datasheet.pdf
IC USB UART FIFO FULL SPD 16QFN datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.1A 124 MOHM SMD datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-16 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf