Sensata Technologies/Airpax IEGHF66-35175-40-V
IEGHF66-35175-40-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGHF66-35175-40-V
Datasheet Download
IEGHF66-35175-40-V.pdf
Availability of IEGHF66-35175-40-V
QUANTITY
IEGHF66-35175-40-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGHF66-35175-40-V
Internal Part NumberEIS-IEGHF66-35175-40-V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGHF66-35175-40-V
Related LinksIEGHF66-3, IEGHF66-35175-40-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGHF66-35175-40-V Details Description
Related parts for IEGHF66-35175-40-V
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 75V 150MA 0603 datasheet.pdf
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
TRIMMER 250 OHM 1W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
MINIFITJRPLG FREEHNG /DR 16POS datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM XCUT datasheet.pdf
FIXED IND 4.7UH 30MA 700 MOHM datasheet.pdf
508 TB PLU PLU HIGH/T WF datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 3.3V datasheet.pdf