Sensata Technologies/Airpax IEGS1-39701-10-V
IEGS1-39701-10-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGS1-39701-10-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A
Datasheet Download
IEGS1-39701-10-V.pdf
Availability of IEGS1-39701-10-V
QUANTITY
IEGS1-39701-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGS1-39701-10-V
Internal Part NumberEIS-IEGS1-39701-10-V
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGS1-39701-10-V
Related LinksIEGS1-39, IEGS1-39701-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGS1-39701-10-V Details Description
Related parts for IEGS1-39701-10-V
RES SMD 6.8K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS .100 DL R/A AU datasheet.pdf
RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 400W datasheet.pdf
RES 210K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 26AWG ORANGE 1000' datasheet.pdf
OSC VCTCXO 20.000MHZ CSNWV SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 4.7V 250MW SOT23-3 datasheet.pdf
CAP FILM 20NF 10% 160VDC RAD datasheet.pdf