Sensata Technologies/Airpax IEGS66-40151-20G-V
IEGS66-40151-20G-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGS66-40151-20G-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 20A
Datasheet Download
IEGS66-40151-20G-V.pdf
Availability of IEGS66-40151-20G-V
QUANTITY
IEGS66-40151-20G-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGS66-40151-20G-V
Internal Part NumberEIS-IEGS66-40151-20G-V
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGS66-40151-20G-V
Related LinksIEGS66-40, IEGS66-40151-20G-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGS66-40151-20G-V Details Description
Related parts for IEGS66-40151-20G-V
CONN RECEPT PIN .040-.050" .290" datasheet.pdf
ADAPTER TEST W/PIN ZDU2.5/ZPE2.5 datasheet.pdf
TVS DIODE 18VWM 32.2VC DO204AC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 31.6 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
PATCH CABLES 550MHZ 30V 50U CONN datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 20% 2413 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS JAM NUT PIN datasheet.pdf
RES SMD 332 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TV 66C 66#22D PIN PLUG datasheet.pdf
1UF 450V 9.525X20.625 85C AXI datasheet.pdf