Sensata Technologies/Airpax IEGZX00-39914-50-V
IEGZX00-39914-50-V picture photo
Mfg. Part Number
IEGZX00-39914-50-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 50A
Datasheet Download
IEGZX00-39914-50-V.pdf
Availability of IEGZX00-39914-50-V
QUANTITY
IEGZX00-39914-50-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IEGZX00-39914-50-V
Internal Part NumberEIS-IEGZX00-39914-50-V
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IEGZX00-39914-50-V
Related LinksIEGZX00-3, IEGZX00-39914-50-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IEGZX00-39914-50-V Details Description
Related parts for IEGZX00-39914-50-V
LED IND LIGHT 12V YELLOW datasheet.pdf
TRANSFORMER AUDIO 20000/1000CT datasheet.pdf
IC 0.9A PWR DIST SWITCH 8-SOIC datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 20W datasheet.pdf
RES SMD 75 OHM 5% 1/3W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 0.50PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CABLE 5POS PLUG-SOCKET 1.5M datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SMBUS 8DSBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 200W datasheet.pdf
CAP FILM 0.56UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf