Sensata Technologies/Airpax IELBXK11-1REC5-70044-90
IELBXK11-1REC5-70044-90 picture photo
Mfg. Part Number
IELBXK11-1REC5-70044-90
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IELBXK11-1REC5-70044-90.pdf
Availability of IELBXK11-1REC5-70044-90
QUANTITY
IELBXK11-1REC5-70044-90 Order Process
Ship out your order
Specifications of IELBXK11-1REC5-70044-90
Internal Part NumberEIS-IELBXK11-1REC5-70044-90
FamilyCircuit Breakers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELBXK11-1REC5-70044-90
Related LinksIELBXK11-1R, IELBXK11-1REC5-70044-90 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELBXK11-1REC5-70044-90 Details Description
Related parts for IELBXK11-1REC5-70044-90
JUMPER-H1504TR/A2015S/H1504TR 8" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
TRIMMER 500 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT 19PS SIDE 3.81MM datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 20.2A 7 MOHM TH datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
IC POWER SW USB SGL PORT 8-SOIC datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .125" datasheet.pdf