Sensata Technologies/Airpax IELK1-1-52-2.50-01-V
IELK1-1-52-2.50-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1-52-2.50-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2.5A
Datasheet Download
IELK1-1-52-2.50-01-V.pdf
Availability of IELK1-1-52-2.50-01-V
QUANTITY
IELK1-1-52-2.50-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1-52-2.50-01-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1-52-2.50-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating2.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1-52-2.50-01-V
Related LinksIELK1-1-52, IELK1-1-52-2.50-01-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-1-52-2.50-01-V Details Description
Related parts for IELK1-1-52-2.50-01-V
CONN PC/104 RCPT 102POS KEYED datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.3V 3W SMB datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 5.26A 24 MOHM TH datasheet.pdf
CONN HEADER 47POS .100" SNGL TIN datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 1KV X7R 1825 datasheet.pdf
RES 1.07K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
DISPLAY 1DIGIT GRN CA 0.28" datasheet.pdf
RES 36.0 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 650V 13.8A TO220 datasheet.pdf
CAP CER 470PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES 487K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf