Sensata Technologies/Airpax IELK1-1-52-2.50-K-01-V
IELK1-1-52-2.50-K-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1-52-2.50-K-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 2.5A
Datasheet Download
IELK1-1-52-2.50-K-01-V.pdf
Availability of IELK1-1-52-2.50-K-01-V
QUANTITY
IELK1-1-52-2.50-K-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1-52-2.50-K-01-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1-52-2.50-K-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating2.5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1-52-2.50-K-01-V
Related LinksIELK1-1-52-, IELK1-1-52-2.50-K-01-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-1-52-2.50-K-01-V Details Description
Related parts for IELK1-1-52-2.50-K-01-V
TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI5 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V datasheet.pdf
CONN RCPT 30 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
RES 432 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 31.6K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 42.2 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH LIMIT INDUSTRIAL datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 100MA DO35 datasheet.pdf