Sensata Technologies/Airpax IELK1-1-52-30.0-01-V
IELK1-1-52-30.0-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1-52-30.0-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 30A
Datasheet Download
IELK1-1-52-30.0-01-V.pdf
Availability of IELK1-1-52-30.0-01-V
QUANTITY
IELK1-1-52-30.0-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1-52-30.0-01-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1-52-30.0-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating30A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1-52-30.0-01-V
Related LinksIELK1-1-52, IELK1-1-52-30.0-01-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-1-52-30.0-01-V Details Description
Related parts for IELK1-1-52-30.0-01-V
CONN RACK & PANEL PLUG 120POS datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HEADER 9POS VERT .250 AU datasheet.pdf
LEVER LEAFSPRING FOR V-SERIES datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 55POS SKT datasheet.pdf
RES 62 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf