Sensata Technologies/Airpax IELK1-1-52-45.0-91-V
IELK1-1-52-45.0-91-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1-52-45.0-91-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 45A
Datasheet Download
IELK1-1-52-45.0-91-V.pdf
Availability of IELK1-1-52-45.0-91-V
QUANTITY
IELK1-1-52-45.0-91-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1-52-45.0-91-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1-52-45.0-91-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating45A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1-52-45.0-91-V
Related LinksIELK1-1-52, IELK1-1-52-45.0-91-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-1-52-45.0-91-V Details Description
Related parts for IELK1-1-52-45.0-91-V
RES SMD 300K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS WALL MT W/SCKT datasheet.pdf
IC MPU OMAP-35XX 600MHZ 423FCBGA datasheet.pdf
DIN CONN C MALE 96CKT datasheet.pdf
CONN TERM BLK 4POS 5.08MM ANGLED datasheet.pdf
IC REG LDO 2.1V 0.3A 6WDFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf