Sensata Technologies/Airpax IELK1-1-53-100.-A-01-V
IELK1-1-53-100.-A-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1-53-100.-A-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 100A
Datasheet Download
IELK1-1-53-100.-A-01-V.pdf
Availability of IELK1-1-53-100.-A-01-V
QUANTITY
IELK1-1-53-100.-A-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1-53-100.-A-01-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1-53-100.-A-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating100A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1-53-100.-A-01-V
Related LinksIELK1-1-53-, IELK1-1-53-100.-A-01-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-1-53-100.-A-01-V Details Description
Related parts for IELK1-1-53-100.-A-01-V
TOOL DIE ASSY SOLIS 10-12 AWG datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED CHAS MOUNT datasheet.pdf
CONN SOCKT 30POS .5MM VERT SMD datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD datasheet.pdf
CONN RF COAXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
HD 38999 32C 32#23 PIN RECP datasheet.pdf
470000UF 25V 76X220MM 85C 15000H datasheet.pdf