Sensata Technologies/Airpax IELK1-1REC4-52-100.-91-V
IELK1-1REC4-52-100.-91-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1REC4-52-100.-91-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 100A
Datasheet Download
IELK1-1REC4-52-100.-91-V.pdf
Availability of IELK1-1REC4-52-100.-91-V
QUANTITY
IELK1-1REC4-52-100.-91-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1REC4-52-100.-91-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1REC4-52-100.-91-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating100A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1REC4-52-100.-91-V
IELK1-1REC4-52-100.-91-V Details Description
Related parts for IELK1-1REC4-52-100.-91-V
CAP CER 0.022UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
SENSOR PRESSURE 1.45PSI MAX datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC REG ISOLATED 5V 0.4A 12SOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 50W datasheet.pdf
RES 8.2 OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG datasheet.pdf
RJ45 VERTICAL NO SHIELD LED datasheet.pdf
RESISTOR MOD 51.1K OHM 1/4W 1% datasheet.pdf