Sensata Technologies/Airpax IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 80A
Datasheet Download
IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V.pdf
Availability of IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
QUANTITY
IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating80A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V Details Description
Related parts for IELK1-1REC4R-52-80.0-01-V
CONN HEADER .100 DUAL R/A 44POS datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 950MA 145 MOHM datasheet.pdf
RES 44.2K OHM 3/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 1.91 OHM 1% 20W datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUNCTION GENERATOR 7MHZ DDS datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
STD MNT TIE MNT 3/4"STD 19MM datasheet.pdf