Sensata Technologies/Airpax IELK1-35320-10-V
IELK1-35320-10-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1-35320-10-V
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IELK1-35320-10-V.pdf
Availability of IELK1-35320-10-V
QUANTITY
IELK1-35320-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1-35320-10-V
Internal Part NumberEIS-IELK1-35320-10-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1-35320-10-V
Related LinksIELK1-35, IELK1-35320-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1-35320-10-V Details Description
Related parts for IELK1-35320-10-V
RES 301K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC EEPROM 4KBIT 3MHZ 8TSSOP datasheet.pdf
TRANS PNP 30V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 620K OHM 0804 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W datasheet.pdf
RES 80.6K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 53POS PIN datasheet.pdf
HEATSHRINK CAP 2:1 SR-PO 25PC/PK datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-5V 10W datasheet.pdf