Sensata Technologies/Airpax IELK1111-27320-10-V
IELK1111-27320-10-V picture photo
Mfg. Part Number
IELK1111-27320-10-V
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IELK1111-27320-10-V.pdf
Availability of IELK1111-27320-10-V
QUANTITY
IELK1111-27320-10-V Order Process
Ship out your order
Specifications of IELK1111-27320-10-V
Internal Part NumberEIS-IELK1111-27320-10-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles4
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IELK1111-27320-10-V
Related LinksIELK1111-, IELK1111-27320-10-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IELK1111-27320-10-V Details Description
Related parts for IELK1111-27320-10-V
IC CTLR TOUCH SENSOR PROX 16-QFN datasheet.pdf
CABLE ASSY PWR-PWR 8 WIRE 30" datasheet.pdf
CONN MEMORY SKT 52POS MINI PCI datasheet.pdf
BOARD EVAL USING DMX512 CONTROL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
RES 3.36K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 5.6UH 140MA 2.7 OHM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 3A 30V SMCG datasheet.pdf
RES NETWORK 2 RES 10K OHM RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf