Vishay/Dale IHLP3232CZERR22M01
IHLP3232CZERR22M01 picture photo
Mfg. Part Number
IHLP3232CZERR22M01
Brief Description
FIXED IND 220NH 32A 1.71 MOHM
Datasheet Download
IHLP3232CZERR22M01.pdf
Availability of IHLP3232CZERR22M01
QUANTITY
IHLP3232CZERR22M01 Order Process
Ship out your order
Specifications of IHLP3232CZERR22M01
Internal Part NumberEIS-IHLP3232CZERR22M01
PCN Design/SpecificationIHLP-3232CZ-01,A1,L1 0.22uH Data Sheet 21/May/2014
Standard Package1,000
Category Inductors, Coils, Chokes
FamilyFixed Inductors
SeriesIHLP-3232CZ-01
Material - Core-
Inductance220nH
Tolerance±20%
Current Rating32A
Current - Saturation43A
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)1.71 mOhm Max
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant104MHz
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Frequency - Test100kHz
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseNonstandard
Size / Dimension0.340" L x 0.322" W (8.64mm x 8.18mm)
Height - Seated (Max)0.118" (3.00mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IHLP3232CZERR22M01
Related LinksIHLP3232C, IHLP3232CZERR22M01 Datasheet, Vishay/Dale Distributor
IHLP3232CZERR22M01 Details Description
Related parts for IHLP3232CZERR22M01
RES SMD 9.53KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
THERMAL PAD SINGLE PHASE datasheet.pdf
WEBENCH BUILD IT BOARD LMZ236XX datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
OSCILLATOR 8.192KHZ MEMS SMD datasheet.pdf
CTV 8C 8#16 PIN RECP datasheet.pdf
GT 5C 3#12 2#4 SKT RECP WALL datasheet.pdf
120 dB Range (3 nA to 3 mA) Dual Logarithmic Converter IC datasheet.pdf