Chip Quik IPC0127-S
IPC0127-S picture photo
Mfg. Part Number
IPC0127-S
Manufacturer
Product Category
Solder Stencils, Templates
Brief Description
DFN-12 STENCIL
Datasheet Download
IPC0127-S.pdf
Availability of IPC0127-S
QUANTITY
IPC0127-S Order Process
Ship out your order
Specifications of IPC0127-S
Internal Part NumberEIS-IPC0127-S
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Other Related DocumentsCircuit Assembly Instr
Standard Package1
Category Soldering, Desoldering, Rework Products
FamilySolder Stencils, Templates
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IPC0127-S
Related LinksIPC0, IPC0127-S Datasheet, Chip Quik Distributor
IPC0127-S Details Description
Related parts for IPC0127-S
OPTOISO 2.5KV TRANS W/BASE 6SMD datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB OTP 44PLCC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
SWITCH REPLACEABLE UNIT datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.25V TSOT23-6 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 150W datasheet.pdf
RES 20K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT datasheet.pdf
CAP TANT 120UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA ZIF GOLD datasheet.pdf
BOX ABS WHITE 3.55"L X 1.84"W datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRGHT datasheet.pdf