International Rectifier (Infineon Technologies Americas Corp.) IRAMT15TP60A-2
IRAMT15TP60A-2 picture photo
Mfg. Part Number
IRAMT15TP60A-2
Brief Description
IC MOD PWR HYBRID 600V 15A MOTOR
Datasheet Download
IRAMT15TP60A-2.pdf
Availability of IRAMT15TP60A-2
QUANTITY
IRAMT15TP60A-2 Order Process
Ship out your order
Specifications of IRAMT15TP60A-2
Internal Part NumberEIS-IRAMT15TP60A-2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IRAMT15TP60A-2
IRAMT15TP60A-2 Details Description
Related parts for IRAMT15TP60A-2
IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 75V 150MA LLDS datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50K OHM 5% 25W datasheet.pdf
IC CTRLR PWM CM OTP 8DIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 200W datasheet.pdf
RES 21K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 18POS STR .100" GOLD datasheet.pdf
CONN INSERT 9POS PIN datasheet.pdf
LED COB CXA1507 3000K WHITE SMD datasheet.pdf
20UF 50V 8X20.5 85C AXI datasheet.pdf