ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS25LQ032B-JLLE
IS25LQ032B-JLLE picture photo
Mfg. Part Number
IS25LQ032B-JLLE
Brief Description
IC FLASH MEM 32MB QSPI 8WSON
Datasheet Download
IS25LQ032B-JLLE.pdf
Availability of IS25LQ032B-JLLE
QUANTITY
IS25LQ032B-JLLE Order Process
Ship out your order
Specifications of IS25LQ032B-JLLE
Internal Part NumberEIS-IS25LQ032B-JLLE
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package480
Series-
PackagingTray
Format - MemoryFLASH
Memory TypeFLASH - NOR
Memory Size32M (4M x 8)
Speed104MHz
InterfaceSPI Serial
Voltage - Supply2.3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Package / Case8-WDFN Exposed Pad
Supplier Device Package8-WSON (8x6)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IS25LQ032B-JLLE
Related LinksIS25LQ0, IS25LQ032B-JLLE Datasheet, ISSI, Integrated Silicon Solution Inc Distributor
IS25LQ032B-JLLE Details Description
Related parts for IS25LQ032B-JLLE
LED WEDGE BASED T1-3/4 24V WHITE datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 1.2KV 25A WAFER datasheet.pdf
FUSE 1/4A 600V FST MIDGET UL CSA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W datasheet.pdf
RES 23.7 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RND CABLE 50POS SCKT-OPEN 0.5M datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 50V X5R 0603 datasheet.pdf