ISSI, Integrated Silicon Solution Inc IS42SM32200K-6BLI-TR
IS42SM32200K-6BLI-TR picture photo
Mfg. Part Number
IS42SM32200K-6BLI-TR
Brief Description
IC SDRAM 64M 166MHZ 90BGA
Datasheet Download
IS42SM32200K-6BLI-TR.pdf
Availability of IS42SM32200K-6BLI-TR
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
IS42SM32200K-6BLI-TR Order Process
Ship out your order
Specifications of IS42SM32200K-6BLI-TR
Internal Part NumberEIS-IS42SM32200K-6BLI-TR
Memory TypeMobile SDRAM
Memory Size64M (2M x 32)
Speed166MHz
InterfaceParallel
Voltage - Supply2.7 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case90-TFBGA
Supplier Device Package90-TFBGA (8x13)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IS42SM32200K-6BLI-TR
IS42SM32200K-6BLI-TR Details Description
Related parts for IS42SM32200K-6BLI-TR
SENSOR 0.3PSI GF MV MONO datasheet.pdf
CONN HEADER 9POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 2.74 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TFQFP datasheet.pdf
CONN EDGE .050 60POS DR DIP datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
SJS DOUBLE SPLICE, SIZE 20 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP CER 30PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf