Lattice Semiconductor Corporation ISPLSI 1048E-70LQNI
ISPLSI 1048E-70LQNI picture photo
Mfg. Part Number
ISPLSI 1048E-70LQNI
Brief Description
IC CPLD 192MC 15NS 128PQFP
Datasheet Download
ISPLSI 1048E-70LQNI.pdf
Availability of ISPLSI 1048E-70LQNI
QUANTITY
ISPLSI 1048E-70LQNI Order Process
Ship out your order
Specifications of ISPLSI 1048E-70LQNI
Internal Part NumberEIS-ISPLSI 1048E-70LQNI
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Programmable TypeIn System Programmable
Delay Time tpd(1) Max15.0ns
Voltage Supply - Internal4.5 V ~ 5.5 V
Number of I/O96
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ISPLSI 1048E-70LQNI
Related LinksISPLSI 10, ISPLSI 1048E-70LQNI Datasheet, Lattice Semiconductor Corporation Distributor
ISPLSI 1048E-70LQNI Details Description
Related parts for ISPLSI 1048E-70LQNI
CABLE MOD COIL 8COND WHITE 10' datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE 18000UH datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 20% 2917 datasheet.pdf
RES 9.1K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
LED CBI 3MM 4X1 GRN,GRN,YLW,RED datasheet.pdf
FUSE FAST SEMICONDUCTOR 70A 500V datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 30PIN SLD CUP datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC 24V PANEL MT datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS PNL MNT PIN CRMP datasheet.pdf