Panduit IT9100-CUV4Y
IT9100-CUV4Y picture photo
Mfg. Part Number
IT9100-CUV4Y
Brief Description
CABLE TIE IN-LINE 14.1"
Datasheet Download
IT9100-CUV4Y.pdf
Availability of IT9100-CUV4Y
QUANTITY
IT9100-CUV4Y Order Process
Ship out your order
Specifications of IT9100-CUV4Y
Internal Part NumberEIS-IT9100-CUV4Y
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IT9100-CUV4Y
Related LinksIT9100, IT9100-CUV4Y Datasheet, Panduit Distributor
IT9100-CUV4Y Details Description
Related parts for IT9100-CUV4Y
RES SMD 215 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC AUDIO CODEC 28-SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 91K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS PIN datasheet.pdf
POS TRANS-XDCR EWA-115 WIPER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DP3T 0.4VA 20V datasheet.pdf
CONN CIC TOP 12POS 1.00MM R/A datasheet.pdf
TVS DIODE 47.8VWM 77.0VC SMB AEQ datasheet.pdf
CTV 13C 13#22D SKT J/N RECP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 79POS SKT datasheet.pdf