Sensata Technologies/Airpax IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01
IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01 picture photo
Mfg. Part Number
IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 15A
Datasheet Download
IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01.pdf
Availability of IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01
QUANTITY
IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01
Internal Part NumberEIS-IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01
Related LinksIUG1-1REC4-, IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01 Details Description
Related parts for IUG1-1REC4-69-15.0-Q-01
FIXED IND 270UH 5MA 14 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 48.7 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 2.2PF 50V 0603 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4.5KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W datasheet.pdf
RES 0.12 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
NYLN INSL SEAMLESS BUTT CONNECTO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP FILM 5.6NF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf