Sensata Technologies/Airpax IUG1-1REC5-69-.100-Q-21
IUG1-1REC5-69-.100-Q-21 picture photo
Mfg. Part Number
IUG1-1REC5-69-.100-Q-21
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER .1A
Datasheet Download
IUG1-1REC5-69-.100-Q-21.pdf
Availability of IUG1-1REC5-69-.100-Q-21
QUANTITY
IUG1-1REC5-69-.100-Q-21 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUG1-1REC5-69-.100-Q-21
Internal Part NumberEIS-IUG1-1REC5-69-.100-Q-21
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating100mA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUG1-1REC5-69-.100-Q-21
Related LinksIUG1-1REC5-, IUG1-1REC5-69-.100-Q-21 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUG1-1REC5-69-.100-Q-21 Details Description
Related parts for IUG1-1REC5-69-.100-Q-21
IC FLASH 1MBIT 70NS 32PLCC datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 1A 3V datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 100W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP FILM 0.15UF 5% 450VDC RADIAL datasheet.pdf
POWER MOD 3PH BRIDGE 55A MTK datasheet.pdf