Sensata Technologies/Airpax IUGBX1-32101-2R25
IUGBX1-32101-2R25 picture photo
Mfg. Part Number
IUGBX1-32101-2R25
Datasheet Download
IUGBX1-32101-2R25.pdf
Availability of IUGBX1-32101-2R25
QUANTITY
IUGBX1-32101-2R25 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGBX1-32101-2R25
Internal Part NumberEIS-IUGBX1-32101-2R25
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGBX1-32101-2R25
Related LinksIUGBX1-3, IUGBX1-32101-2R25 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGBX1-32101-2R25 Details Description
Related parts for IUGBX1-32101-2R25
SWITCH SLIDE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 300MW SMT3 datasheet.pdf
CONN RCPT TINMAN R/A 3X8 Z-PACK datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MT W/PINS datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 18POS 5A datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
OSC MEMS 49.152MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
HDM DC STKG MODULE ST datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
RES 100.5 OHM .3W .1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 17VWM 30.5VC DO214AB datasheet.pdf
CONN RCPT 128POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf