Sensata Technologies/Airpax IUGBXF6-32101-20
IUGBXF6-32101-20 picture photo
Mfg. Part Number
IUGBXF6-32101-20
Datasheet Download
IUGBXF6-32101-20.pdf
Availability of IUGBXF6-32101-20
QUANTITY
IUGBXF6-32101-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGBXF6-32101-20
Internal Part NumberEIS-IUGBXF6-32101-20
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGBXF6-32101-20
Related LinksIUGBXF6-, IUGBXF6-32101-20 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGBXF6-32101-20 Details Description
Related parts for IUGBXF6-32101-20
BATTERY PACK NICAD 9.6V 2800MAH datasheet.pdf
UNIVER DESIGN SYS VWDRAW/VIEWSIM datasheet.pdf
RES SMD 511 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER 21POS 1MM VERT SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NO 0.1A 12V datasheet.pdf
RES 100 OHM 10W 10% AXIAL datasheet.pdf
Crystal 4.0000MHz 30ppm Series 120 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount HC49/US datasheet.pdf