Sensata Technologies/Airpax IUGBXF66-32452-20
IUGBXF66-32452-20 picture photo
Mfg. Part Number
IUGBXF66-32452-20
Datasheet Download
IUGBXF66-32452-20.pdf
Availability of IUGBXF66-32452-20
QUANTITY
IUGBXF66-32452-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGBXF66-32452-20
Internal Part NumberEIS-IUGBXF66-32452-20
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGBXF66-32452-20
Related LinksIUGBXF66, IUGBXF66-32452-20 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGBXF66-32452-20 Details Description
Related parts for IUGBXF66-32452-20
CONN HDR SHROUDED 60PIN VERT PCB datasheet.pdf
CONN SOCKET 80POS VERT .050" datasheet.pdf
CAP TANT 1UF 50V 10% RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP datasheet.pdf
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC SMA datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 12POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 10V 20% 2910 datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 7/16-20UNF W/CONN datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 5W DO214AB datasheet.pdf