Sensata Technologies/Airpax IUGF66-32019-15
IUGF66-32019-15 picture photo
Mfg. Part Number
IUGF66-32019-15
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IUGF66-32019-15.pdf
Availability of IUGF66-32019-15
QUANTITY
IUGF66-32019-15 Order Process
Ship out your order
Specifications of IUGF66-32019-15
Internal Part NumberEIS-IUGF66-32019-15
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IUGF66-32019-15
Related LinksIUGF66-, IUGF66-32019-15 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IUGF66-32019-15 Details Description
Related parts for IUGF66-32019-15
IC OPAMP GP 2.7MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
ADAPTER PROGRAMMER 48-TSOP datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.094DIA SILVER datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
OPTOISO 3.75KV PUSH PULL 8DIP datasheet.pdf
BOARD EVALUATION ADCMP581BCP datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 2A DO214AA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 400W datasheet.pdf
508 TB SOCKET RA datasheet.pdf
HC-P:RJ45 120V 3AMP-AL datasheet.pdf