Sensata Technologies/Airpax IULHK11-224-22
IULHK11-224-22 picture photo
Mfg. Part Number
IULHK11-224-22
Datasheet Download
IULHK11-224-22.pdf
Availability of IULHK11-224-22
QUANTITY
IULHK11-224-22 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULHK11-224-22
Internal Part NumberEIS-IULHK11-224-22
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULHK11-224-22
Related LinksIULHK11, IULHK11-224-22 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULHK11-224-22 Details Description
Related parts for IULHK11-224-22
FIXED IND 39NH 100MA 1.72 OHM datasheet.pdf
IC BUS BUFF DVR TRI-ST DL 8VSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC CURRENT MONITOR 1.5% 8MSOP datasheet.pdf
IC USB SWITCH DPST 8UMLP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X9.5MM XCUT T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf