Sensata Technologies/Airpax IULHK119-31472-3
IULHK119-31472-3 picture photo
Mfg. Part Number
IULHK119-31472-3
Datasheet Download
IULHK119-31472-3.pdf
Availability of IULHK119-31472-3
QUANTITY
IULHK119-31472-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULHK119-31472-3
Internal Part NumberEIS-IULHK119-31472-3
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULHK119-31472-3
Related LinksIULHK119, IULHK119-31472-3 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULHK119-31472-3 Details Description
Related parts for IULHK119-31472-3
CAP CER 4700PF 50V C0G 1206 datasheet.pdf
RELAY SSR 1A 24VDC SIP PC MNT datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 420MA 920 MOHM datasheet.pdf
RES SMD 2.43 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 600VDC AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMB datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 48V 250MA datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 6POS PIN datasheet.pdf
SCR INV STUD 40A 1200V TO-94 datasheet.pdf
EXTRACT ARM DN40 A/ST 58735849 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS SKT datasheet.pdf