Sensata Technologies/Airpax IULHK21-35547-50
IULHK21-35547-50 picture photo
Mfg. Part Number
IULHK21-35547-50
Datasheet Download
IULHK21-35547-50.pdf
Availability of IULHK21-35547-50
QUANTITY
IULHK21-35547-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULHK21-35547-50
Internal Part NumberEIS-IULHK21-35547-50
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULHK21-35547-50
Related LinksIULHK21-, IULHK21-35547-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULHK21-35547-50 Details Description
Related parts for IULHK21-35547-50
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 90POS VERT DUAL SMD datasheet.pdf
CONN FPC VERT 8POS 1.00MM PCB datasheet.pdf
CAP MICA 30PF 10% 500V SMD datasheet.pdf
FUSE BLOK CARTRIDGE 500V 10A SMD datasheet.pdf
SWITCH SLIDE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 10V X5R 1206 datasheet.pdf
Connector Socket 92 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 48.7K OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG DDR TERM 3A 10DFN datasheet.pdf
22UF 63V 5X11 datasheet.pdf