Sensata Technologies/Airpax IULHPK111-1REG4-35888-300
IULHPK111-1REG4-35888-300 picture photo
Mfg. Part Number
IULHPK111-1REG4-35888-300
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER
Datasheet Download
IULHPK111-1REG4-35888-300.pdf
Availability of IULHPK111-1REG4-35888-300
QUANTITY
IULHPK111-1REG4-35888-300 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULHPK111-1REG4-35888-300
Internal Part NumberEIS-IULHPK111-1REG4-35888-300
Voltage Rating - DC-
Number of Poles3
Actuator TypeLever
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULHPK111-1REG4-35888-300
IULHPK111-1REG4-35888-300 Details Description
Related parts for IULHPK111-1REG4-35888-300
RES SMD 39K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 500V X7R 1808 datasheet.pdf
RES 34.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
PLUG-INLOW TEMP VERSION WOBBLE datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A SOT23-5 datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 16KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
RES SMD 3.12K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 30PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 1.8 UF 10% 400 VDC RADI datasheet.pdf