Sensata Technologies/Airpax IULK1-1REC4R-34522-50
IULK1-1REC4R-34522-50 picture photo
Mfg. Part Number
IULK1-1REC4R-34522-50
Datasheet Download
IULK1-1REC4R-34522-50.pdf
Availability of IULK1-1REC4R-34522-50
QUANTITY
IULK1-1REC4R-34522-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULK1-1REC4R-34522-50
Internal Part NumberEIS-IULK1-1REC4R-34522-50
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULK1-1REC4R-34522-50
Related LinksIULK1-1REC, IULK1-1REC4R-34522-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULK1-1REC4R-34522-50 Details Description
Related parts for IULK1-1REC4R-34522-50
FIXED IND 47UH 4MA 2.7 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 86.6 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 1 Circuit datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M6 NYLON 47MM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB datasheet.pdf
IC FPGA 528 I/O 1517FBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X15MM XCUT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 5POS WALL MNT SKT datasheet.pdf