Sensata Technologies/Airpax IULK1-34160-8
IULK1-34160-8 picture photo
Mfg. Part Number
IULK1-34160-8
Datasheet Download
IULK1-34160-8.pdf
Availability of IULK1-34160-8
QUANTITY
IULK1-34160-8 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULK1-34160-8
Internal Part NumberEIS-IULK1-34160-8
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULK1-34160-8
Related LinksIULK1-, IULK1-34160-8 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULK1-34160-8 Details Description
Related parts for IULK1-34160-8
POT 1M OHM 1/5W CARBON LINEAR datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMP XH 22-28AWG datasheet.pdf
RES SMD 68.1K OHM 1% 1/2W 2010 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 3.3VOUT 99W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
RELAY SSR DPST 600V 60MA 8SOP datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 3W DO214AC datasheet.pdf