Sensata Technologies/Airpax IULNK1-32388-50
IULNK1-32388-50 picture photo
Mfg. Part Number
IULNK1-32388-50
Datasheet Download
IULNK1-32388-50.pdf
Availability of IULNK1-32388-50
QUANTITY
IULNK1-32388-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULNK1-32388-50
Internal Part NumberEIS-IULNK1-32388-50
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULNK1-32388-50
Related LinksIULNK1-, IULNK1-32388-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULNK1-32388-50 Details Description
Related parts for IULNK1-32388-50
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
CONN ADAPT SMA PLUG TO MMCX PLUG datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 30V 0.5A TO-92 datasheet.pdf
RES SMD 453K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CIR BRKR 80A 240VAC 125VDC datasheet.pdf
RES 88.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 5" 0.50MM 13POS datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 22 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf