Sensata Technologies/Airpax IULNK11-33241-10
IULNK11-33241-10 picture photo
Mfg. Part Number
IULNK11-33241-10
Datasheet Download
IULNK11-33241-10.pdf
Availability of IULNK11-33241-10
QUANTITY
IULNK11-33241-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULNK11-33241-10
Internal Part NumberEIS-IULNK11-33241-10
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULNK11-33241-10
Related LinksIULNK11-, IULNK11-33241-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULNK11-33241-10 Details Description
Related parts for IULNK11-33241-10
RES SMD 330 OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
CAP CER 18PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 60V 11A D2PAK datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
MULTI-PAIR 6COND 24AWG SHLD 500' datasheet.pdf
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ24B PG29 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Surface Mount Solder datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
RJ45 SHIELDED LED 8 PORT datasheet.pdf
FIXED IND 3.6NH 1.7A 35 MOHM SMD datasheet.pdf