Sensata Technologies/Airpax IULNK11-33922-50
IULNK11-33922-50 picture photo
Mfg. Part Number
IULNK11-33922-50
Datasheet Download
IULNK11-33922-50.pdf
Availability of IULNK11-33922-50
QUANTITY
IULNK11-33922-50 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULNK11-33922-50
Internal Part NumberEIS-IULNK11-33922-50
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULNK11-33922-50
Related LinksIULNK11-, IULNK11-33922-50 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULNK11-33922-50 Details Description
Related parts for IULNK11-33922-50
IC VREF SERIES 3.3V 8MSOP datasheet.pdf
CAP FILM 6800PF 2% 16VDC 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.50W 05VIN 15VOUT datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 16V 10% 1611 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 125V datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD datasheet.pdf
CAP FILM 2000VDC 0.11UF RADIAL datasheet.pdf