Sensata Technologies/Airpax IULNK122-28501-12
IULNK122-28501-12 picture photo
Mfg. Part Number
IULNK122-28501-12
Datasheet Download
IULNK122-28501-12.pdf
Availability of IULNK122-28501-12
QUANTITY
IULNK122-28501-12 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULNK122-28501-12
Internal Part NumberEIS-IULNK122-28501-12
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULNK122-28501-12
Related LinksIULNK122, IULNK122-28501-12 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULNK122-28501-12 Details Description
Related parts for IULNK122-28501-12
FAN AXIAL 79.8X41.8MM 12V SD12B1 datasheet.pdf
RES SMD 442 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC CLK MULT PLL HI DRV 16-SOIC datasheet.pdf
C/A MRJ21/MRJ21 GBE STRT CMR 40M datasheet.pdf
SONIC DEFENDER SMALL BLACK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
LED STRIP MNT 2 LEAD 5MM NYLON datasheet.pdf
CONN RCPT 39POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
DIL - SOLDER TAIL 2.54 MM datasheet.pdf
BLADE HEX SOCKET 6MM 4.56" datasheet.pdf