Sensata Technologies/Airpax IULNK2-1REC4-32870-10
IULNK2-1REC4-32870-10 picture photo
Mfg. Part Number
IULNK2-1REC4-32870-10
Datasheet Download
IULNK2-1REC4-32870-10.pdf
Availability of IULNK2-1REC4-32870-10
QUANTITY
IULNK2-1REC4-32870-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of IULNK2-1REC4-32870-10
Internal Part NumberEIS-IULNK2-1REC4-32870-10
Voltage Rating - DC-
Number of Poles-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)IULNK2-1REC4-32870-10
Related LinksIULNK2-1RE, IULNK2-1REC4-32870-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
IULNK2-1REC4-32870-10 Details Description
Related parts for IULNK2-1REC4-32870-10
RES 4.81K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.5 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10UF 100V X7S 2220 datasheet.pdf
CAP CER 820PF 500V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
RES 267 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 80.6K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf