IXYS Corporation IXBOD1-26RD
IXBOD1-26RD picture photo
Mfg. Part Number
IXBOD1-26RD
Brief Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2600V
Datasheet Download
IXBOD1-26RD.pdf
Availability of IXBOD1-26RD
QUANTITY
IXBOD1-26RD Order Process
Ship out your order
Specifications of IXBOD1-26RD
Internal Part NumberEIS-IXBOD1-26RD
Voltage - Working-
Voltage - Clamping2600V (2.6kV)