Eaton (formerly Cooper Bussmann) JM60400-3MW26
JM60400-3MW26 picture photo
Mfg. Part Number
JM60400-3MW26
Brief Description
CLASS J 600V 400A - FUSE BLOCK A
Datasheet Download
JM60400-3MW26.pdf
Availability of JM60400-3MW26
QUANTITY
JM60400-3MW26 Order Process
Ship out your order
Specifications of JM60400-3MW26
Internal Part NumberEIS-JM60400-3MW26
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JM60400-3MW26
Related LinksJM6040, JM60400-3MW26 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
JM60400-3MW26 Details Description
Related parts for JM60400-3MW26
IC SUPERVISOR MPU 4.64V 8DIP datasheet.pdf
RES SMD 95.3KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 24V 9.5A 4-LLP datasheet.pdf
SWITCH TACT SPST-NO 0.025A 50V datasheet.pdf
IC SWITCH DUAL SPDT 10QFN datasheet.pdf
IC CLK GEN LV LVPECL 52-LQFP datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 26.5V datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD datasheet.pdf
T-COUPLE TYPE K L=65MM 1M datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 40V 30A 56LFPAK datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf