Panduit JP4SBC50R-X20
JP4SBC50R-X20 picture photo
Mfg. Part Number
JP4SBC50R-X20
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CABLE JHOOK SUPPORT
Datasheet Download
JP4SBC50R-X20.pdf
Availability of JP4SBC50R-X20
QUANTITY
JP4SBC50R-X20 Order Process
Ship out your order
Specifications of JP4SBC50R-X20
Internal Part NumberEIS-JP4SBC50R-X20
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)JP4SBC50R-X20
Related LinksJP4SBC, JP4SBC50R-X20 Datasheet, Panduit Distributor
JP4SBC50R-X20 Details Description
Related parts for JP4SBC50R-X20
MICRO VIDEO INSPCTN W/LCD SCRN datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V NP0 1825 datasheet.pdf
RES 69.8K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
XFRMR OCTAL 1:2 1.2MH SMD datasheet.pdf
070 MLC REC CONT 20-16 datasheet.pdf
CAP TANT 0.39UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 8PF 400VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
BOBBIN COIL FORMER E 13 X 7 X 4 datasheet.pdf
CONN EDGE .100 80POS DR LOW P datasheet.pdf
OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf